Ljusnarsbergs kommun
Ljusnarsbergs kommun

Kontakt Fritidshem

Fritidshem Garhytteskolan (förskoleklass till årskurs 2)

0580-806 88, 076-77 10 688

Kerstin Sköld, Barnskötare
kerstin.skold@skola.ljusnarsberg.se

Eva Engvall, Förskollärare
eva.engvall@skola.ljusnarsberg.se

Emil Risberg
emil.risberg@skola.ljusnarsberg.se

Hannah Jonsson
hannah.jonsson@skola.ljusnarsberg.se

Lena Söder, förskollärare
lena.soder@skola.ljusnarsberg.se

Fritidshem Kyrkbacksskolan (årskurs 3 till 5)

0580-80570

Maria Stark, barnskötare
maria.stark@skola.ljusnarsberg.se

Lil Jacobsson
lil.jacobsson@skola.ljusnarsberg.se

Katatrina Johansson
katarina.johansson@skola.ljusnarsberg.se

Amanda Jansson
amanda.jansson@skola.ljusnarsberg.se

Seppo Tarvainen
seppo.tarvainen@skola.ljusnarsberg.se

Johanna Tsupukka
johanna.tsupukka@skola.ljusnarsberg.se

Fritidshem Åstugan (förskoleklass till årskurs 5)

0580-80412

Annika Helin, förskollärare
annika.helin@skola.ljusnarsberg.se

Ulla Magnusson, barnskötare/kokerska
ulla.magnusson@skola.ljusnarsberg.se

Senast uppdaterad 2016-10-11

Rektor grundskola
Sören Edström
soren.edstrom@ljusnarsberg.se
0580-80551
070-311 94 26

Biträdande rektor grundskola
Anne-Marie Hägglund
anne-marie.hagglund@ljusnarsberg.se
0580-80533

Fel på sidan?

Anmäl fel på sidan här

Skriv ut sidan

Ljusnarsbergs kommun

Ljusnarsbergs kommun
Gruvstugutorget 714 80 Kopparberg

Fax: 0580-71830

E-post: kommun@ljusnarsberg.se

Öppettider reception

(Telefon: 0580-805 10)

Måndag-fredag

Kl. 08.00-16.00
(lunchstängt mellan kl. 12.00-13-00)

Öppettider Polisen

Tisdagar kl. 09.00-15.00

Öppettider växel

(Telefon: 0580-805 00)

Måndag-torsdag
Kl. 08.00-16.30,
Fredag
08.00-16.00
Lunchstängt
12.00-13.00
Klämdag
10.00-12.00
Dag före helgdag
8.00-12.00