Ljusnarsbergs kommun
Ljusnarsbergs kommun

Kontakt Garhytteskolan

Personalrum

0580-806 85

Förskoleklass och fritids

0580-806 88
076-771 06 88

Internationella klassen

0580-806 66

Susanne Lind, lärare
susanne.lind@skola.ljusnarsberg.se

Susanne Lundholm
susanne.lundholm@skola.ljusnarsberg.se

Freddy Lindblad
freddy.lindblad@skola.ljusnarsberg.se

Arbetslag år 1

072-555 44 14

Thomas Hegefors, it-pedagog
thomas.hegefors@skola.ljusnarsberg.se

Freddy Lindblad
freddy.lindblad@skola.ljusnarsberg.se

Anna Wieselgren, resurs
anna.wieselgren@skola.ljusnarsberg.se

Anita Elvenäs, lärare
anita.elvenas@skola.ljusnarsberg.se

Astrid Hägg, lärare
astrid.hagg@skola.ljusnarsberg.se

Arbetslag år 2

072-555 44 14

Ludwig Alander, assistent
ludwig.alandertuomi@skola.ljusnarsberg.se

Thomas Hegefors, it-pedagog
thomas.hegefors@skola.ljusnarsberg.se

Carina Adolfsson, lärare
carina.adolfsson@skola.ljusnarsberg.se

Marie Björnberg, lärare
marie.bjornberg@skola.ljusnarsberg.se

Arbetslag förskoleklass

0580-806 88

Eva Engvall, förskollärare
eva.engvall@skola.ljusnarsberg.se

Lena Söder, förskollärare, (0580-806 15)
lena.soder@skola.ljusnarsberg.se

Hanna Jonsson, (0580-806 15)
hanna.jonsson@skola.ljusnarsberg.se

Kerstin Sköld, barnskötare
kerstin.skold@skola.ljusnarsberg.se

Specialpedagog

Pia Enkvist Nilsson, specialpedagog (070-610 88 39)
pia.nilssonenqvist@skola.ljusnarsberg.se

Speciallärare

Gunnel Berglund, speciallärare (0580-806 66)
gunnel.berglund@skola.ljusnarsberg.se

Camilla Strömberg, vik. speciallärare
camilla.stromberg@skola.ljusnarsberg.se

Vaktmästare

Kjell Bergman, vaktmästare (0580-805 54, 070-374 04 02)
kjell.bergman@skola.ljusnarsberg.se

Senast uppdaterad 2017-03-17

Rektor grundskola
Sören Edström
soren.edstrom@ljusnarsberg.se
0580-80551
070-311 94 26

Biträdande rektor grundskola
Anne-Marie Hägglund
anne-marie.hagglund@ljusnarsberg.se
0580-80533

Fel på sidan?

Anmäl fel på sidan här

Skriv ut sidan

Ljusnarsbergs kommun

Ljusnarsbergs kommun
Gruvstugutorget 714 80 Kopparberg

Fax: 0580-71830

E-post: kommun@ljusnarsberg.se

Öppettider reception

(Telefon: 0580-805 10)

Måndag-fredag

Kl. 08.00-16.00
(lunchstängt mellan kl. 12.00-13-00)

 

Öppettider Polisen

Tisdagar kl. 09.00-15.00

Öppettider växel

(Telefon: 0580-805 00)

Måndag och torsdag

Kl. 08.00-16.30
(lunchstängt mellan kl. 12.00-13.00)

Tisdag, onsdag och fredag
Kl. 08.00-12.00